Mana pro tento den

Ekumenická on-line příručka pro každodenní čtení Bible. Na jejím vydávání se podílejí autoři ze všech křesťanských církví, organizace Scripture Union ČR a Diakonie ČCE – Středisko pro zrakově postižené. Kromě úvah nad biblickým textem obsahuje vstupy do probíraných biblických knih, podněty k rozhovorům, svědectví autorů apod. Každý den nabízí nový verš a biblický text dne, otázku k zamyšlení, krátký článek autora a odkaz na audio nahrávku, kde si můžete Manu poslechnout.

Mana pro tento den by nemohla vycházet bez finanční podpory čtenářů a dalších sponzorů. Prosíme proto, abyste její vydávání finančně podpořili a umožnili tak přístup k biblickým úvahám i velkému množství náhodných čtenářů. Náklady na jednoho pravidelného čtenáře se pohybují kolem 500,- Kč/rok, ale budeme vděčni za jakoukoli částku.

Finanční dary určené pro Manu pro tento den posílejte na účet číslo: 2801494222/2010, připište specifický symbol: 117. Do poznámky uveďte jméno a příjmení dárce. Na vyžádání vám vydáme potvrzení sponzorského daru k případnému odpočtu z daní (vyplňte žádost o potvrzení daru).PODPOŘÍM VYDÁVÁNÍ MANY